Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Referencie

Naši zákazníci

Naši zákazníci


Červená hora

Juhovýchodne od Banskej Štiavnice, sa chráneným územím Štiavnických vrchov prediera potôčik Benčatka. Tu, v Hontianskom regióne, leží čarovné miesto Červená Hora. „Vitajte na najkrajšom mieste na Slovensku!“ privítal ma domáci pán a podával mi šálku kávy. „Poďte, prejdeme sa po pozemku, aby ste si urobili predstavu o tom, aká práca vás čaká.“ A tak sme vyrazili. Z obhliadky som usúdil, že to budú asi dva dni prác na rôznych druhoch pozemku. Domáci totiž „gazdujú“ na kuse lúky, na záhrade, ale aj v mladom lesíku. Spolu asi o rozlohe piatich hektárov. Čítať ďalej.

Strážovské vrchy

Na území Hornej Nitry sa nachádza výbežok Strážovských vrchov, ktorý svojou krásou už v minulosti priťahoval nových obyvateľov, napríklad aj nemeckej národnosti. Postupne osídľovali tento kraj, v ktorom sa rozširovalo baníctvo a tzv. zlatá horúčka. Vďaka nej sa rozvíjali aj ďalšie odvetvia ako lesníctvo a poľnohospodárstvo. Ich tradícia v regióne trvá dodnes. Ľudské činnosti (v prípade náletových drevín na pasienkoch skôr „nečinnosti“) a jednotlivé obdobia dejín menia tvár krajiny. Inak tomu nie je ani v prípade Hornej Nitry, ktorá je posiata pasienkami a roľami.  Čítať ďalej.

Lyžiarské stredisko Malinô Brdo

Ako na úpravu strmých zjazdoviek? Aj o prekrásne strmé svahy hôr sa treba starať! Hovoríme teraz preodvšetkým o tých polohách ,na ktoré sú kladené vyššie nároky. Ako súnapr. aktívne využívané zjazdovky alebo priestor pod a medzi stĺpmi vysokého napätia, na ktoré sa zase vzťahujú bezpečnostné opatrenia. Práve v takýchto ťažkých terénoch preukazujú svoje kvality pásové diaľkovo ovládané nosiče . Čo potvrdzuje tiež ,práve teraz predaný model Green Climber LV500, ktorý brázdi pohoria Malej a Veľkej Fatry .V Spomenutom stredisku využívajú službu zatiaľ externe.

čistenie pozemkov a odstránenie náletových drevín

Obec Troubelice

Starosta obce využil príležitosť a požiadal o dotáciu na štiepkovač Green Climber LV300 PRO. Tento stroj je obsluhovaný diaľkovým ovládaním a štiepkuje presne na mieste vzniknutého odpadu. Dostane sa aj do ťažko prístupných miest a svahov so sklonom až 60°. LV300PRO pomôže obci s dreveným odpadom a dočisťovaním po ťažbe alebo silných búrkach.

čistenie obecných pozemkov

SŽDC- správa železniční dopravní cesty

Green Climber LV500 nielen ako mulčovač ale aj snehová fréza. Diaľkovo ovládané stroje s extrémnou svahovou dostupnosťou Green Climber sú najčastejšie využívané s mulčovacou alebo lesníckou frézou. SŽDC sa tiež rozhodlo pre kombináciu so snežnou frézou, ktorú chcú využívať na údržbu nádraží a príjazdových ciest. Mulčovač im pomáha čistiť okolie železničných tratí od náletových drevín a vysokej trávy.

čistenie pozemkov železnice a cesty

ABS Červinka lesnícke práce

Typickým zákazníkom pásových drtičov Green Climber sú firmy pracujúce v oblasti lesníctva a energetiky.Firma ABS Červinka od nás kúpila model LV600 s drtiacou lesníckou hlavou s voľne uloženými kladivami, ktorú si vybrali z dôvovdu podmienok ,kde pracujú. Najčastejšie využívajú stroj na drtenie konárov a materíálov ,kde je dôležité ,aby sa sa kladivá vyhli prekážkam.