Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Aké sú výhody robotickej kosačky?

diaľkovo ovládaná svahová kosačka

Už ste mali možnosť vyskúšať si prácu s robotickou, diaľkovo ovládanou kosačkou? Oproti tej manuálne riadenej má obrovské výhody. A tie oceníte nielen v ťažkom teréne, na ktorý sú robotické kosačky stavané, ale dokonca aj pri práci v záhrade. Pozrime sa teda na to, aké sú výhody robotickej kosačky, v porovnaní s manuálne riadenou.

Robotická verzus manuálne riadená kosačka

Robotická kosačka Greenclimber je riadená diaľkovým ovládaním. A práve z toho plynú jej najväčšie výhody:

  • Bezpečnosť práce. Pri práci si kosačka prakticky nevyžaduje vašu prítomnosť. To znamená, že je možné riadiť ju aj zo vzdialenosti. Zvyšuje sa tak bezpečnosť práce, a to najmä v ťažších terénoch, napríklad na strmých svahoch, kde existuje riziko prevrhnutia stroja.
  • Vhodná na neprístupné terény. Tam, kde sa človek nemôže dostať, respektíve mu hrozí nebezpečenstvo, sa táto kosačka dostane. Vy môžete jej prácu sledovať z diaľky, s ovládaním v ruke! Oceníte ju napríklad pri kosení v blízkosti železničných tratí, krajníc ciest, parkovísk, rôznych stavieb, či priehrad.
  • Bez námahy. Skúšali ste už kosiť ťažký terén ručne, prípadne s manuálne riadenou kosačkou? Potom viete, že je to naozaj náročné. No s diaľkovo ovládanou kosačkou Greenclimber je táto práca hračkou.
  • Automatické prispôsobenie terénu. Pri ručnom kosení, v nerovnom teréne, je často problém prispôsobiť náklon klasickej kosačky nerovnostiam. Diaľkovo ovládaná kosačka Greenclimber to zvládne bez problémov, keďže sa sklonom a nerovnostiam terénu automaticky prispôsobí.
  • Kalkulátor cenovej ponuky


Svahová kosačka Green Climber v akcii
Ak by sme to teda zhrnuli, v porovnaní s manuálnymi kosačkami je diaľkovo ovládaná kosačka Greenclimber lepšia najmä v bezpečnosti, pohodlnosti pri práci, aj dostupnosti v rôznych terénoch.

To však nie sú jej jediné výhody. Kosačka má vďaka pásovému podvozku maximálnu stabilitu. Je vhodná do terénov so sklonom až 600. Jej nízke ťažisko zabezpečuje, že je stabilná aj v týchto náklonoch. Navyše, využiť môžete aj množstvo prídavných zariadení ako mulčovač, či snehová radlica. Diaľkovo ovládanú kosačku tak využijete na rôzne práce, v rozličných ročných obdobiach.

Ste majiteľom pozemku s náročným terénom? V tom prípade je pre vás tento stroj ako stvorený. Uľahčite si prácu, koste bezpečne a bez námahy!

Podobné