Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

O nás

Greenclimber konateľ michal kmeť

O nás

Čo je Greenclimber


V prvom rade technológia od talianskej firmy MDB, ktorá patrí na svete ku špičke vo výrobe diaľkovo riadených, pásových nosičoch náradia do extrémnych terénov. Naša firma je postavená na tejto technológii v dvoch rovinách. Poskytujeme služby v oblastí údržby zelene a zakladania trávnikov so strojom Green Climber LV 600+.Zároveň sme ambasádormi tejto značky pričom poskytujeme poradenstvo, predaj a servis.

Vďaka našim strojom sa podieľame na údržbe krajiny a verejných plôch, čo sa pozitívne odráža na kvalite životného prostredia.

Michal Kmeť
konateľ  a zakladateľ spoločnosti Greenclimber.sk

Či už máte záujem o kúpu, servis a financovanie strojov Green Climber alebo chcete využiť naše služby so strojom Green Climber LV600, obráťte sa na nás!

Naši zákazníci majú špecifické požiadavky. A my neváhame, vždy sa im radi prispôsobíme a ponúkneme riešenia. So zákazníkmi prekonzultujeme ich potreby a podľa nich pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru. Vieme to! Pozrite si naše referencie a presvedčte sa.

Uvedomujeme si, že kúpa takejto kvalitnej techniky nie je najlacnejšou záležitosťou. Stroje Green Climber však určite stoja za to. Ak nemáte v rozpočte všetky finančné prostriedky, ktoré na kúpu techniky potrebujete, pomôžeme vám. Poradíme a pomôžeme pri vybavovaní lízingu, pôžičky, prípadne pri dlhodobom prenájme stroja. Spolu vždy nájdeme riešenie, ktoré bude našim klientom dokonale vyhovovať!

K hlavným prioritám našej firmy patrí, samozrejme, spokojnosť klientov. No je to aj kvalitne odvedená práca našich servisných technikov. Tí sú vám, v podobe servisnej podpory, k dispozícii prakticky neustále, a to 365 dní v roku.

Vieme, že náročná práca často nepočká a chápeme, ak si nemôžete dovoliť prestávku z dôvodu poruchy stroja. Preto máme v servisnom stredisku nášho obchodného partnera Alfa PROFI v zálohe stroje Green Climber a v prípade technického výpadku vám ich vieme nahradiť. Okrem toho si vážime aj váš čas. A preto na prehliadku alebo servis nemusíte nikam chodiť. Naši technici radi prídu za vami. Snažíme sa šetriť nielen váš čas, ale aj starosti s prepravou stroja.

Ak nemáte záujem o kúpu alebo servis, využiť môžete naše služby údržby zelene. Využívame ten najvýkonnejší stroj Green Climber LV600 s drviacou lesníckou hlavou. Ten dokáže vyžať rôzne buriny, trávy a porasty. Štiepkuje a mulčuje náletové dreviny a kríky až do hrúbky 140 mm. Je to výkonná kosačka do svahu, ktorá je mimoriadne stabilná a zvládne až 600 svahy. Ťažkú prácu v nedostupných a strmých terénoch zvládne Green Climber LV600 bez problémov. Oslovte nás a my vám jeho schopnosti radi predvedieme.

Neváhajte nás kontaktovať, ak máte záujem o kúpu alebo potrebujete poradiť ohľadom servisu či financovania strojov Green Climber. Pomôžeme aj v prípade, ak máte záujem o služby v oblasti údržby zelene s využitím Green Climber LV600. Vo všetkých týchto oblastiach vám zaručujeme 100%nú spokojnosť.

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. P

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.

green climber drtiaca lesnícka hlava

Údržba

Služby


Údržba zelene strojom Green Climber LV600 s drtiacou lesníckou hlavou, ktorá vyžína porasty, buriny, trávy. Štiepkuje a mulčuje náletové dreviny až do hrúbky 140mm.

Marketingový partner: Naša firma intenzívne pracuje aj na lokálnom marketingu s pomocou online marketingového partnera Digitalreach.

logo digitalreach