Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Čo má nové GreenClimber? Naše ďalšie práce!

Čo má nové GreenClimber? Naše ďalšie práce!

Jar je na úpravu a čistenie pozemkov ako stvorená. My sme o tom presvedčení a naše skúsenosti jasne hovoria, že to tak je! Preto sme opäť nezaháľali a venovali sa vašim pozemkom. Naše stroje GreenClimber opäť urobili kusisko práce!

Čistenie odvodňovacieho kanála

Iste uznáte, že čistenie nie je len o tom, aby bola plocha dokonale vyčistená. Je za tým aj niečo viac. Každý vyčistený pozemok totiž hneď vyzerá omnoho lepšie. A tak so strojmi a kosačkami GreenClimber plníme tiež estetické funkcie. Na vlastné oči sme sa o tom presvedčili v Pravenci, kde sme čistili odvodňovací kanál. Našou úlohou bolo vykosiť poriadne vysokú trávu a nálety, ktorými bol kanál doslova prerastený. Nálety sme priamo na mieste aj pomulčovali. Po skončení prác sme hľadeli doslova na úplne inú plochu. Odvodňovací kanál dostal novú tvár a opäť môže spoľahlivo plniť svoju funkciu.

Kalkulátor cenovej ponuky

Trvalé trávne porasty bez drevín

Nie v každej obci je to síce tak, ale v Slovenskej Ľupči sa skutočne dbá na to, aby trvalé trávne porasty boli naozaj trávnymi porastmi, bez nechcených drevín. Svojou troškou sme k tomu prispeli aj my. Vlastne sme sa o to dokonale postarali tak, že svahovitý terén sme zbavili všetkých nechcených náletov. Po práci strojov GreenClimber na mieste skutočne ostal trvalý trávny porast.

Zo zanedbaného pozemku pekná záhrada


Skutočne to tak môže byť. GreenClimber sa dokáže postarať o to, aby sa zo „zdivočenej“ prírody stala opäť plnohodnotná záhrada. Podobne ako pri dome tohto klienta. Pozemok bol síce dočasne opustený a zanedbaný, no zákazník sa rozhodol, že to dá do poriadku. Po našom zásahu sa len neveriacky pýtal, kam to všetko zmizlo. Po náletoch a haluzinách neostalo ani stopy!

Čistenie záhrady v chatovej oblasti

Klientka si nás pozvala začiatkom jari, keďže svoj krásny pozemok s potôčikom v chatovej oblasti chcela dôkladne pripraviť na ďalšiu záhradkársku sezónu. Našou úlohou bolo dôkladne a rýchlo vyčistiť záhradu od náletových drevín, spílených konárov, starej trávy, krtincov a iných nerovností. Do akcie sme vzali nášho oranžovo zeleného „Medveďa“ GreenClimber, ktorý všetky konáre „požul“ drviacou frézou a pozemok dokonale zarovnal. Jar a záhradkárska sezóna sa tak mohli rozbehnúť v plnom prúde!

Práca pod stožiarmi VVN

Práca pod stožiarmi veľmi vysokého napätia patrí len do rúk profesionálov. Preto sme v svahovitom teréne na Liptove, pod stožiarmi VVN, zasahovali práve my s kosačkami GreenClimber! Na ploche 5000 m2 náš stroj vytrvalo pracoval celý deň. Frakcia podrvenej štiepky tu síce nemusela dosahovať najnižšie hodnoty, no pozemok ostal po našej práci dokonale vyčistený. Prácu v tomto nebezpečnom teréne sme, ako inak, zvládli bez problémov!

Po týchto výzvach sa už tešíme na naše ďalšie realizácie a zaujímavé skúsenosti.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné