Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Odporúčané náradie pre stroje

V podstate ide o princíp, čím náročnejšia práca tým sa vyžaduje  silnejší stroj. Čím ťažšie náradie tým musí byť aj ťažší stroj a zároveň potrebuje mať vyšší výkon.

Green Climber F300PRO má pevne zabudované príslušenstvo t.j. žací adaptér ,ktorý mulčuje trávne porasty ,no ničí aj dreviny do hrúbky 35mm.

Greenclimber svahová kosačka

Green Climber  LV300 ,LV400.Pre tieto typy je vhodnejšie ľahšie náradie ,ktoré slúži  pre  údržbu zelene ako je: žacia lišta na trávu,orezávacia lišta,nožová kosačka, obracač a zhrňovač sena ,mulčovač . Stroje sa rovnako dobre  uplatnia pri poľnohospodárskej činnosti s adaptérmy ako sú rotavátor, sejací stroj,postrekovač ,drážkovacia fréza. Pri zimnej údržbe odnesú s ľahkosťou snežnú frézu.

Green Climber LV500 je najuniverzálnejší nosič  . Vie sa uplatniť s náradím určeným pre lesníctvo ako je drtiaca fréza, štiepkovač, fréza na korene stromov, lesný naviják. Pri komunálnej práci s asfaltovou frézou, lopatou,gumenou lištou na čistenie ,zametacím kartáčom a vidlami na palety.

Green Climber LV600 a LV800 sú stvorené pre najťažšiu prácu s adaptérmy určenými pre lesné služby ako je lesná fréza, drtiaca fréza,lesný naviják,štiepkovač.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať