Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Odstraňovanie náletových drevín svahovou kosačkou. Akí zákazníci ju využijú?

green climber 600 svahova kosačka pre vštko

Svahové kosačky Green Climber sú profesionálne stroje, ktoré zvládnu ťažké terény, aj extrémne podmienky. Sú síce vhodné aj na bežné kosenie, no určite viac ich využijú nároční zákazníci. Kde nájdu svoje využitie?

1. Mestá a obce

Svahová kosačka Green Climber je konštruovaná tak, že si dokáže poradiť s ťažkými terénmi. Postará sa o odstraňovanie náletových drevín, o dlhodobo neudržiavané a nekosené trávnaté plochy, ale aj o veľké trávnaté plochy, kde by bolo kosenie bežnými kosačkami náročné.

Práve preto je svahová kosačka Green Climber mimoriadne využívaná pri údržbe mestských a obecných priestorov ako parkoviská a ich okolie, mestské parky, lesíky, okolie jazierok, priestory pri mestských cestách a chodníkoch, areály športovísk a pod.

2. Správcovia ciest

Nebezpečné je napríklad kosenie stredových trávnatých pásov ciest a diaľničných násypov. Z hľadiska bezpečnosti a efektivity práce sú svahové kosačky Green Climber neoceniteľnými pomocníkmi aj pre správcov ciest.

Kalkulátor cenovej ponuky

3. Majitelia/správcovia športovísk

Najmä starostlivosť o rozľahlé športoviská je náročná. Preto svahová kosačka Green Climber nájde využitie u správcov, respektíve majiteľov lyžiarskych zjazdoviek na ich predsezónnu údržbu. Rovnako poslúži na pravidelnú údržbu golfových ihrísk a ďalších športovísk.

4. Lesnícke firmy

Či už ide o rôzne lesné plochy, areály lesníckych chát alebo horské oblasti, do tohto náročného terénu je svahová kosačka ako stvorená. Poradí si nielen s ťažko prístupnými miestami, ale aj s náletovými drevinami. Preto je častou voľbou lesníckych firiem a pracovníkov.

5. Vodohospodárske podniky

Ich úlohou je spravovať nielen vodné toky, ale aj ich bezprostredné okolie. A to sa určite dá považovať za neprístupný a nebezpečný terén. Na kosenie a údržbu povodí riek, brehov jazier, či vodných nádrží, poslúži svahová kosačka. Pomôže tiež pri údržbe vodných tokov z hľadiska protipovodňových opatrení.

6. Energetické a priemyselné firmy

Ich objekty sa spravidla nachádzajú na odľahlejších veľkých plochách, ktorých údržba je náročná. Využitie svahovej kosačky je tu teda opodstatnené. Pokiaľ ide o energetické spoločnosti, tie potrebujú udržiavať napríklad priestory pod elektrickým vedením a v jeho blízkosti.

7. Vojsko/ozbrojené sily

Rizikové sú najmä lokality ako strelnice a verejnosti nedostupné vojenské priestory.

8. Železnice

Svahová kosačka poslúži pri údržbe železničných koľají a ich bezprostredného okolia, ale aj železničných násypov.

Ak by sme to zhrnuli, svahové kosačky Green Climber sa určite „nestratia“ tam, kde je potrebný profesionálny pomocník, ktorý zvládne náročnú prácu v nedostupnom a rizikovom teréne.

 

cta banner greenclimbber

Podobné