Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Mulčovanie pozemkov (mulčovanie trávy)

O nás

Mulčovanie pozemkov


Kosenie veľkých trávnatých plôch je prácne a časovo náročné. Najmä ak sú potrebné ďalšie úkony ako zber a spracovanie pokosenej trávy. Tieto povinnosti vám odpadnú, ak sa rozhodnete pre mulčovanie pozemkov s Green Climber.

Pri mulčovaní trávy sa pokosená tráva rozomelie na drobné čiastočky. Tie sa nechávajú na mieste ako biologický odpad, pričom slúžia ako hnojivo a udržujú vlhkosť v pôde.

Pre aké plochy je mulčovanie vhodné?

Mulčovanie je vhodné, ak porast neslúži ako krmovina. Ide o trávnaté plochy, ktoré sa kosia približne 2 – 3 krát ročne, napríklad okraje cestných komunikácii, železničných tratí, stavebné pozemky, areály firiem, korytá riek, mestské a obecné trávnaté plochy, lúky a záhrady.

Kalkulátor pre založenie trávnika

 

Výhody mulčovania s Green Climber

  • Spomalenie rastu trávy – byľ je po mulčovaní rozstrapkaná, rastie pomalšie.
  • Šetrenie času – s Green Climber je mulčovanie pozemkov rýchla záležitosť. Dĺžka prác závisí od rozlohy pozemku.
  • Finančná nenáročnosť. Mulčovať je potrebné len 2-3x ročne. Preto sú náklady nižšie ako pri bežnom kosení.
  • Menej práce. Bez potreby ďalšieho spracovania trávy.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.