Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Príprava žiadosti o výrub kríkov a stromov podľa platnej legislatívy

príprava-ziadosti-na-vyrub-drevin

O nás

Príprava žiadosti o výrub kríkov a stromov podľa platnej legislatívy


Určite viete o tom, že pred výrubom niektorých drevín potrebujete súhlas orgánu ochrany prírody, čiže mestského alebo obecného úradu, v ktorého katastrálnom území sa daná drevina nachádza. To, v ktorých prípadoch povolenie na výrub potrebujete, a v ktorých nie, sa dozviete v zákone č. 543/2003 Z.z. o ochrane prírody a krajiny.

Nemáte čas študovať zákony? Alebo jednoducho neviete, či o povolenie musíte žiadať alebo nie? Nechajte to teda na nás a objednajte si naše služby. Čo pre vás urobíme?

  • Dohodneme si obhliadku a priamo na mieste posúdime, či je súhlas orgánu ochrany prírody nutný alebo nie.
  • V prípade, že súhlas potrebujete, žiadosť o výrub pripravíme a podáme ju za vás.
  • Vykonáme výrub a vyčistenie vášho pozemku od nechcených drevín.
  • Samozrejmosťou je drevenie drevín, prípadne ich štiepkovanie a odvoz.

Green Climber vám ponúka naozaj komplexné služby. Pomôžeme nielen s vybavovaním „formalít“, ale najmä s ťažkou prácou.

Prečítajte si:

5 krokov k úspešnému podaniu žiadosti o výrub drevín

Ako postupovať pri výrube drevín?

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.