Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Príprava pôdy na výsev s GreenClimber-om

greenclimber zakladanie travnika

Je tu jar a zakladanie trávnikov je v plnom prúde. Tiež sa chystáte na ten svoj vysnívaný a dokonalý „anglický“ trávnik? Čo všetko príprava pôdy na výsev obnáša a ako na to, aby ste sa napokon mohli tešiť z naozaj bezchybného trávnika?

Ako zakladá trávnik GreenClimber?

Viete, že samotné sadenie trávy nie je nič mimoriadne náročné. Najzložitejšia a najprácnejšia je príprava pôdy na výsev trávnika. Avšak nie vtedy, ak využijete naše služby! Ako postupujeme pred samotným sadením trávy?
1. Prípravné práce. V prípade potreby sa bagrom upraví pozemok. Odstránia sa kamene, dreviny, či ďalšie nežiaduce materiály.
2. Frézovanie pôdy. GreenClimber rozdrví hrudy a pôdu prekyprí až do hĺbky 14 cm. Pre dobré uchytenie semena je frézovanie pôdy veľmi dôležité. Ako vyzerá pôda po frézovaní si pozrite vo videu nižšie.

3. Nivelovanie pôdy. Ešte pred sadením sa pôda vyrovná.
4. Výsev trávnika. Semená trávy sa rovnomerne zapracujú do pôdy.
5. Konečné urovnanie pozemku valcom.
GreenClimber to naozaj zvládne takto jednoducho. Veď posúďte sami!

Kalkulátor pre založenie trávnika

Kto môže využiť našu službu zakladanie trávnikov?

Každý! Sme pripravení pomôcť každému, kto nemá upravený pozemok a pred sadením trávy ho potrebuje dať do perfektného stavu. Ozvite sa nám, či už ste:

Majiteľ rodinného domu


Developer

Záhradkár

Firma
Alebo jednoducho vlastník pozemku, ktorý potrebujete zatrávniť

Slovami našich spokojných zákazníkov: naša šikovná mašina zvládne za 10 minút to, čo by ste ručne robili hodiny! Pozemok na sadenie trávy pre vás pripravíme veľmi rýchlo a bez námahy. A potom už môžete relaxovať na vašom záhradnom nábytku.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné