Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Spracovanie pôdy pôdnou frézou

podna freza greenclimber

O nás

Príprava pôdy pred trávnikom pôdnou frézou


Do našej Green Climber „rodiny“ pribudol nový nástavec pôdnej frézy v agregácii pre svahovú kosačku Green Climber LV 600 plus. Využijete ho, okrem iného, na založenie trávnika. Čo všetko takáto pôdna fréza dokáže?

  • Rozdrvenie pôdy. A to až do hĺbky 14 centimetrov. Nejde len o frézovanie pôdy na povrchu, ale naozaj do hĺbky, čo je pre zakladanie trávnika veľmi dôležité. . Táto pôdna fréza má pracovný záber v šírke až do 125 cm. Práca s ňou je preto veľmi efektívna.
  • Zakopanie kameňov. A tiež odstránenie iného nechceného organického materiálu, napríklad koreňových systémov vyklčovaných rastlín, ktoré by obmedzovali výsev trávnika.
  • Zrovnanie a vyčistenie plochy. Či už potrebujete zarovnať verejnú plochu, poľnohospodársku pôdu alebo hoci aj vlastnú záhradu. Už žiadne nerovnosti, iba čistý a vyrovnaný terén, ktorý je pre založenie trávnika nevyhnutný.
  • Prevzdušnenie a skyprenie pôdy. Ako príprava na sadenie trávy alebo inú výsadbu.
  • Mulčovanie trávnika. Ako ekologická forma likvidácie trávy, ktorá po pokosení hnojí trávnik.

Všetky tieto náročné úkony, ktoré si vyžaduje príprava pôdy pod trávnik, zakladanie trávnika a starostlivosť oň, zvládne pôdna fréza, známa aj ako reverzná, ryhovacia fréza alebo drvič kameňov, absolútne bez problémov.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.