Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Servis nosičov náradia Green Climber

Servis nosičov náradia Green Climber

O nás

Servis nosičov náradia Green Climber


Záručný a pozáručny servis je samozrejmosť. Dôležitým faktorom sú vývoj a inovácie. To je hybná sila, ktorá pomáha udržať MDB technológie na špici. Často sú to práve servisní technici, ktorí počúvajú individuálne požiadavky zákazníkov na vylepšenie strojov a zariadení.

Servis a predaj náhradných dielov k svahovým kosačkám

Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického výpadku. Náhadné diely používame originálne od výrobcu https://www.mdbsrl.com/ Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

K hlavným prioritám našej firmy patrí, samozrejme, spokojnosť klientov. No je to aj kvalitne odvedená práca našich servisných technikov. Tí sú vám, v podobe servisnej podpory, k dispozícii prakticky neustále, a to 365 dní v roku.

Vieme, že náročná práca často nepočká a chápeme, ak si nemôžete dovoliť prestávku z dôvodu poruchy stroja. Preto máme v servisnom stredisku nášho obchodného partnera Alfa PROFI v zálohe stroje Green Climber a v prípade technického výpadku vám ich vieme nahradiť. Okrem toho si vážime aj váš čas. A preto na prehliadku alebo servis nemusíte nikam chodiť. Naši technici radi prídu za vami. Snažíme sa šetriť nielen váš čas, ale aj starosti s prepravou stroja.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.