Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Štiepkovanie konárov, drvenie a frézovanie drevín

stiepkovanie-konarov,-drvenie-a-frezovanie-drevin

O nás

Štiepkovanie konárov, drvenie a frézovanie drevín


Postaráme sa o vyčistenie vášho pozemku a spracovanie drevín podľa vašich predstáv. Aké služby vám ponúkame?

  • Frézovanie drevín. Lesníckou frézou vyhryzieme kmeň kríkov, stromov a náletových drevín do hrúbky 140 mm. Následkom toho sa drevina oslabí a padne. Zostatok kmeňa zafrézujeme 2cm pod úroveň zeme.
  • Frézovanie pňov zafrézujeme, aby netrčali zo zeme. Využívame špeciálny typ frézy na pne, ktorá nájde uplatnenie najmä po odpílení veľkých stromov, po ktorých ostávajú veľké pne.
  • Štiepkovanie dreva a konárov. Padnuté porasty štiepkujeme priamo na mieste a následne odvezieme na zberné miesto.
  • Drvenie drevín lesníckou frézou. Spracovanie konárov, alebo iných drevín na štiepku prebieha priamo na mieste. Vzniknutý biologický odpad poslúži ako hnojivo a tiež udržiava v pôde vlhkosť. Môžete využiť aj službu odvozu na zberné miesto.

Nechajte túto náročnú prácu na nás. So strojmi Green Climber zvládneme vyčistiť váš pozemok od nechcených drevín a spracovať ich podľa vašich požiadaviek.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.


Svahová kosačka Green Climber v akcii

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.