Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Valcovanie trávnika

podna freza greenclimber

O nás

Valcovanie trávnika


GreenClimber vám ponúka službu valcovanie trávnika, ktorú využije každý majiteľ záhrady, stavebného pozemku, ale aj akéhokoľvek iného pozemku, ktorý si vyžaduje terénnu úpravu. Pýtate sa z akých dôvodov a kedy valcovať trávnik? Existuje niekoľko možností:

 • Valcovanie nového trávnika. Službu valcovanie môžete využiť po sejbe trávy. Ľahký valec zabezpečí, že sa semeno trávy prepojí s pôdou a tak sa zabezpečí úspešné klíčenie.
 • Valcovanie trávnika na jar ako súčasť údržby. Na začiatku vegetačnej sezóny, teda na jar, je správny čas na údržbu trávnika. Tá môže zahŕňať aj valcovanie trávnika, a to v prípade, že sa v ňom po zime objavili nerovnosti alebo trhliny. Valcovanie odstráni rôzne hrbolce, napríklad po krtincoch a prispieva k udržaniu dokonalého trávnika.
 • Valcovanie po terénnych úpravách. Robíte na svojom pozemku terénne úpravy? Navozili ste novú zeminu alebo sa chystáte zakladať trávnik? Využite službu valcovanie trávnika.

Ako to prebieha?

 • Kontaktujte nás a povedzte nám viac o vašom pozemku. Akú službu potrebujete, respektíve z akého dôvodu máte záujem o valcovanie trávnika? Ide o bežnú údržbu alebo o výsev nového trávnika?
 • Dohodneme si stretnutie priamo na mieste. Posúdime, aké práce sú potrebné, prípadne vám poradíme a pomôžeme s úpravou pozemku.
 • Ak ide o valcovanie nového trávnika, po rovnomernom výseve semena do pôdy sa prikročí k samotnému valcovaniu, ktoré zabezpečí prepojenie semena s pôdou.
 • Ak ide o terénne úpravy, k valcovaniu sa pristúpi po navození pôdy do štrbín a nerovností.

Kedy využiť službu valcovanie trávnika?

Ak ide o údržbu trávnika, ideálnym obdobím na valcovanie je jar. Ak sa chystáte zakladať nový trávnik, službu valcovanie môžete využiť aj na jeseň. Kontaktovať nás však môžete kedykoľvek. Či už potrebujete valcovanie trávnika alebo vyrovnanie pozemku po rôznych terénnych úpravách.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Ako to celé prebieha

 • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
 • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
 • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
 • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
 • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.