Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Zakladanie trávnikov

greenclimber reverzna freza

O nás

Zakladanie trávnikov


Chystáte sa na založenie nového trávnika? Rátajte s tým, že je to práca, ktorá si vyžaduje veľa času a úsilia. Ak chcete mať trávnik naozaj pekný a trvácny, musíte sa sústrediť nielen na sadenie trávy, ale aj na dôkladnú a kvalitnú prípravu pozemku. A to je už práca ako stvorená pre GreenClimber. Disponujeme mnohými nadstavcami, vďaka ktorým GreenClimber zvládne kompletný proces – od úpravy pozemku, až po samotný výsev trávnika. Ako vyzerá zakladanie trávnika s GreenClimber?

 • Na začiatku je požiadavka klienta. S klientom si dohodneme stretnutie priamo na mieste. Zhodnotíme stav pozemku a rozsah prác, ktoré je nutné vykonať ešte predtým, ako pristúpime na založenie trávnika.
 • Prípravné práce. Ak je to potrebné, pozemok upravíme bagrom. GreenClimber odstráni kamene, burinu, konáre a ďalší nechcený organický materiál.
 • Frézovanie pôdy. A jej rozdrvenie až do hĺbky 14 cm. Tak je pôda lepšie pripravená na prijatie semena trávy.
 • Nivelovanie. Zarovnanie a konečné vyčistenie pozemku pred sadením trávy.
 • Výsev a zapracovanie semena do pôdy. Použijeme na to určený stroj na sadenie trávy.
 • Valcovanie. Práce na zakladaní trávnika končia valcovaním a urovnaním pozemku.

Kedy využiť službu zakladanie trávnikov?

Naše služby pri zakladaní trávnika a príprave pôdy na trávnik môže využiť naozaj ktokoľvek. Či už sa jedná o rozľahlé plochy alebo rodinné záhrady. Oslovte nás a nechajte starosti s výsadbou trávnika a úpravou pozemku kompletne na GreenClimber!

Kalkulátor pre založenie trávnika
Zakladanie trávnika

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.

Ako to celé prebieha

 • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
 • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
 • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
 • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
 • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.