Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Čistenie pozemkov

sluzba-cistenie-pozemkov-svahovou-kosačkou-greenclimber

O nás

Čistenie pozemkov


Green Climber vám ponúka komplexnú službu v podobe čistenia pozemkov. Spravidla ide o údržbu pozemku tak, aby na danom mieste neostalo nič, iba vyčistená zem. Čo všetko čistenie pozemkov zahŕňa?

  • Zadanie požiadavky klienta. Na základe konkrétnej požiadavky si dohodneme obhliadku terénu a určíme práce, ktoré je potrebné vykonať.
  • Príprava povolení v súlade s platnou legislatívou. Jedná sa o prípravu žiadosti o výrub stromov alebo kríkov.
  • Samotné vyčistenie pozemkov. Môže zahŕňať rôzne úkony – kosenie, mulčovanie, odstraňovanie náletových drevín, štiepkovanie, frézovanie pňov, odvoz odpadu, alebo rôzne pilčícke a arboristické práce.
  • Odovzdanie pozemku spokojnému klientovi!

 

Kedy využiť službu čistenie pozemkov?

Túto službu ponúkame každému, kto si chce uľahčiť prácu pri čistení svojho pozemku. Zväčša sa však jedná o prerastené a neudržiavané plochy, ktoré je potrebné pripraviť na budúce stavebné pozemky, na založenie trávnika alebo záhrady. Nechajte čistenie pozemkov na Green Climber! Odovzdáme vám dokonale vyčistený pozemok, presne podľa vašich predstáv.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.


Svahová kosačka Green Climber v akcii

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.