Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Odstraňovanie náletových drevín

Odstraňovanie náletových drevín

O nás

Odstraňovanie náletových drevín


Ste majiteľom zanedbaného pozemku, ktorý je porastený náletovými drevinami? Chystáte sa na jeho vyčistenie a údržbu? V tom prípade určite oceníte našu službu – odstraňovanie náletových drevín, s pomocou nosiča náradia – svahovej kosačky GreenClimber. Na odstránenie a následné spracovanie náletových drevín používame drviacu lesnícku hlavu, ktorá dokáže odstrániť porasty a náletové dreviny do hrúbky až 140 mm.

Ako prebieha vyčistenie pozemku od náletových drevín?

Odstraňovanie náletových drevín prebieha vo viacerých fázach:

  • Frézovanie porastov. Lesnícka fréza odstráni náletové dreviny tak, že ich odreže tesne nad zemou. Po padnutej drevine ostáva na mieste peň.
  • Odstraňovanie pňov. Aby pozemok po odstraňovaní náletových drevín ostal naozaj čistý a pekne rovný, je potrebné zafrézovať pne pod úroveň zeme, čo takisto zvládneme so strojom GreenClimber.
  • Spracovanie odstránených drevín. Náletové dreviny môžeme drviacou frézou rozdrviť na štiepku priamo na mieste. Takýto odpad poslúži ako prírodné hnojivo pozemku. Alebo môžeme dreviny, po dohode s majiteľom pozemku, odviezť na zberné miesto.

A aké dreviny odstránime? Či už sú to kríky, stromy alebo rôzne trávy a iné nežiaduce porasty. Ak sa jedná o dreviny, na ktorých výrub potrebujete povolenie, pomôžeme vám ho zabezpečiť. Náletové dreviny už viac nebudú znehodnocovať váš pozemok. Postaráme sa o ich odstránenie a dôkladné vyčistenie pozemku.

Prečo spolupracovať s nami?

Group 922

Ekológia

Stroje majú zabudovaný DPF filter. Hmotnosť stroja sa rozloží na pásoch, čím sa nezhutňuje pôda a na mäkkom podklade sa nezarýva do zeme. Uhlík naviazaný v náletových drevinách sa po zmulčovaní vracia späť do pôdy priamo na mieste.

Group 923

Financie

Medzi nesporné ekonomické výhody patrí šetrenie až 20% z ceny oproti manuálnej činnosti. Je to pre to, pretože faktom je, že tento stroj nahradí prácu až 10 ľudí.

Group 924

Čas

Akú veľkú plochu dokáže stroj vládnuť? Časový parameter výkonu stroja sa radí medzi veľmi zaujímavé - produktivita práce je až 2000m2 za hodinu.


Svahová kosačka Green Climber v akcii

Ako to celé prebieha

  • Odošlete nám požiadavku – na základe objednávky si s vami dohodneme obhliadku terénu, aby sme dokázali určiť rozsah celkových prác a cenu.
  • Po vyhodnotení vám zašleme cenovú ponuku.
  • Po jej odsúhlasení začneme s prípravou potrebných legislatívnych povolení. Ide najmä o žiadosti o výrub stromov a kríkov.
  • Po schválení všetkých požadovaných dokumentov pristupujeme k procesu samotného čistenie pozemku podľa dohody.
  • Odovzdanie vyčisteného pozemku klientovi.

Cenová ponuka

Predaj


Požiadavky naších zákazníkov majú svoje špecifiká. Naše riešenie preto vždy prispôsobujeme požiadavkám a vopred ich riadne konzultujeme. Podľa potrieb pripravíme cenovú ponuku na mieru. O tom, že to vieme hovoria za nás referencie.

Podpora

Servis


Predaj náhradných dielov a kvalitne odvedená práca servisných technikov je jednou z hlavných priorít firmy. Servisná podpora je Vám vždy k dispozícii 365 dní v roku. Rozumieme Vám a preto vieme, že práca predsa nepočká. Preto máme stroje Green Climber v servisnom stredisku našej materskej firmy Alfa Profi vždy zálohe a vieme ich nahradiť počas technického  výpadku. Na prehliadku, alebo servis nemusíte nikam chodiť, naši technici radi prídu za Vami.

Pomôžeme vám

Financovanie


Nemáte v rozpočte všetky  finančné prostriedky na techniku, ktorú potrebujete? Nevadí, u nás nájdeme riešenie vždy, teda pokiaľ to chcú obidve strany. Pomôžeme Vám pri vybavovaní lízingu alebo pôžičky prípadne dlhodobého prenájmu.