Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Green Climber a jeho práca

Sledujete našu prácu? Potom určite viete, že nám pri realizáciách nezáleží len na dokonalom vyčistení pozemku, ale tiež na tom, aby sme ich zveľadili, chránili životné prostredie a zachovali čo najviac z prirodzeného prostredia. Inak tomu nebolo ani pri našich posledných realizáciách.

Sezóna výrubov v plnom prúde

Neskorá jeseň je ideálny čas na výrub a údržbu pozemku. To si povedal aj majiteľ developerských pozemkov, ktoré potreboval kompletne vyčistiť. Zbavili sme ich hrubších náletových drevín a pripravili na výstavbu nových domčekov. Podobne zarastená bola aj stará ovocná záhrada, ktorej chcel majiteľ vdýchnuť nový život. Ako inak, s Green Climberom sa to dokonale podarilo!

Na Gemeri je krásne…

Presvedčili sme sa o tom na vlastné oči pri čistení pasienku pre kone. Green Climber zvládol aj stúpanie do svahu, ktorý očistil od hustého malinčia, trniek a náletových jelší. Vďačný bol nielen majiteľ pozemku, ale aj koníky, ktoré sa tu budú spokojne pásť.

Kalkulátor cenovej ponuky

Nielen čistenie, ale aj úprava

Zavolať si nás môžete nielen vtedy, ak potrebujete pozemok vyčistiť. Dokážeme ho aj upraviť a vyrovnať. Takúto službu potreboval developer, ktorý chcel predať nový dom s upraveným pozemkom. Green Climber mal za úlohu prefrézovať navezenú ornicu a pozemok zrovnať nivelátorom. Čo myslíte, zvládol to? Ľavou zadnou!

Staráme sa aj o priemyselné parky

Svoju prácu robíme s plným nasadením kdekoľvek, kam nás zavolajú. Táto cesta viedla do priemyselného parku v Trnave. Areál bol zarastený šípkami a bolo veľmi problematické ho kosiť. Green Climber šípky „zrovnal so zemou“, pomulčoval a zanechal čistý pozemok, na ktorom nebude problematická ďalšia údržba.

Kalvária v Solke

Takéto miesto si určite zaslúži, aby oň bolo s láskou postarané. Keďže pozemok je svahovitý, do tohto náročného terénu sa Green Climber hodil dokonale. V pláne bola údržba zelene, no najskôr bolo treba zbaviť pozemok náletových drevín. Odchádzali sme spokojní a s pocitom dobre vykonanej práce. Zanechali sme po sebe krásne vyčistenú kalváriu, pripravenú na príchod pútnikov.

Páčia sa vám naše realizácie? Určite sa nám ozvite, ak potrebujete pozemok vyčistiť, vyrovnať alebo akokoľvek pomôcť s jeho údržbou.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné