Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Kedy sa oplatí kúpiť svahovú kosačku?

Green Climber na Červenej hore

Ak potrebujete služby údržby zelene alebo zakladania trávnikov, na Green Climber sa môžete vždy spoľahnúť. K dispozícii máme špičkové svahové kosačky Green Climber, využívajúce technológiu talianskej firmy MDB. Svahovú kosačku si však u nás môžete aj zakúpiť. Kedy sa oplatí kúpiť svahovú kosačku a prečo zvoliť práve Green Climber?

Kedy kúpiť svahovú kosačku

Kúpa svahovej kosačky je nepochybne veľká investícia. Treba si teda zvážiť, či ju skutočne potrebujete. Ak máte klasický pozemok, bez prevýšenia a výrazných nerovností, zrejme ju nevyužijete. Vtedy vám stačí kúpiť kosačku so štandardným vybavením. Ak potrebujete jednorázovo vyčistiť pozemok od náletových drevín, takisto vám postačí využiť naše služby čistenia pozemkov a svahovú kosačku si nemusíte kupovať. Tak kedy sa oplatí kúpiť svahovú kosačku? Najmä v týchto prípadoch:

Kalkulátor cenovej ponuky
  • Máte rozľahlý pozemok. Do klasickej záhrady plnej kvetinových záhonov sa svahová kosačka nehodí. Ak však máte pozemok veľkej výmery, oplatí sa nad ňou uvažovať.
  • Máte svahovitý pozemok. Svahové kosačky Green Climber zvládnu prevýšenie až 600! Využijú ich napríklad prevádzkovatelia vlekov, poľnohospodári na údržbu pastvín, či majitelia rozľahlých svahovitých pozemkov.
  • Staráte sa o náročné terény/ udržiavate náročné pozemky. Napríklad hospodárske dvory, mestské a obecné pozemky, kde je nutnosť udržiavať aj plochy pri cestách, železniciach alebo riekach, väčšie pozemky rôznych firiem alebo pozemky s ťažkým prístupom, či rizikom úrazu.


Svahová kosačka Green Climber v akcii

Prečo práve Green Climber?

Ak ste sa rozhodli kúpiť svahovú kosačku, na výber máte z rôznych modelov a značiek. Prečo by ste ale mali osloviť práve nás? V Green Climber sme odborníci na údržbu pozemkov, ale aj na servis a predaj svahových kosačiek. Poradíme vám, či svahovú kosačku skutočne potrebujete alebo by ste mali zvážiť skôr jej dlhodobý prenájom. Nesnažíme sa predať vám stroj, ktorý možno nepotrebujete! Snažíme sa pomôcť vám a nájsť ideálne riešenie na mieru pre vás.

V prípade, že budete kosačku skutočne kupovať, môžeme vám pomôcť s jej financovaním. Samozrejme, aj po kúpe vám bude neustále k dispozícii naša servisná podpora. Či už sa rozhodnete využiť služby našich svahových kosačiek alebo chcete kosačku Green Climber kúpiť, sme tu pre vás s riešením na mieru.

 

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné