Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Naše posledné realizácie alebo čo všetko Green Climber dokázal!

podna freza na pripravu travnika greenclimber

Motto pri našej práci je jasné. Pracujeme ekologicky a chránime prírodu. Pozemky čistíme šetrne, pričom zachovávame a udržujeme zeleň. Tak prispievame k zveľadeniu životného prostredia. A v tomto duchu sa niesli aj naše posledné realizácie. Kde všade sme pracovali a pomáhali s vyčistením pozemkov?

Čistenie stavebného pozemku

Krásny stavebný pozemok v obci Šalgovce, ako stvorený pre nový dom. Avšak s jednou chybičkou. Kompletne zarastený náletovými drevinami. Nič, s čím by si Green Climber nedokázal poradiť! Nasadili sme lesnícku drviacu frézu a pustili sa do toho. Aj keď bol pozemok členitý a kaskádovitý, nosič náradia Green Climber to, ako vždy, zvládol bez ťažkostí. A aký je výsledok? Stavebný pozemok, pripravený na stavbu domu a založenie ovocného sadu a záhrady.

Úprava terénu pred rekonštrukciou stavby

Táto práca bola skutočne fuška. Našou úlohou bolo vyčistiť a sprejazdniť pozemok, aby bol prístupný pre ťažké mechanizmy. Chystala sa totiž rekonštrukcia zanedbanej budovy, ktorá stála na ešte zanedbanejšom pozemku! Samozrejme, terén sme vyčistili dokonale. Pri systematickom mulčovaní sme objavili aj rôzne nebezpečné šachty a kanály. Terén bol po našej práci prehľadný, bezpečný a pripravený na príchod mechanizmov.

Kalkulátor cenovej ponuky

Zbohom, náletové dreviny!

Ozval sa nám zúfalý majiteľ pozemku. Nedokázal ho vyčistiť z dôvodu svahovitosti. Niečo pre Green Climber. Hravo sa zahryzol do náletových drevín a trávnatého porastu. Všetko sa vyfrézovalo a na mieste mulčovalo. Po našej práci ostal čistý pozemok a spokojný majiteľ.

Zakladanie ovocného sadu a trávnika

Našou úlohou nie je len odstrániť nežiaduce rastliny. Ale aj prispieť k výsadbe nových a postarať sa o udržanie zelene. To sme robili aj v tomto prípade. Na ploche 250 m2 si chcel majiteľ založiť ovocný sad a trávnik s lúčnymi kvetmi. Plochu si najprv nechal upraviť bagrom a potom nastúpil Green Climber. Zabezpečili sme kvalitné zemné lôžko, ručné zarovnanie nivelátorom, ale aj samotný výsev – zapracovanie semena do pôdy a valcovanie. Aj s našou pomocou môže na tomto pozemku vyrásť krásny ovocný sad a trávnik.

Čo zvládne Green Climber za tri hodiny?

Potrebujete vyfrézovať zhutnenú pôdu po hrubej základnej úprave traktorbagrom? Tak by ste mali vedieť, že Green Climber to na ploche 500 m2 zvládne už za 3 hodiny! Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať. A budete spokojný rovnako ako tento zákazník, ktorý využil aj službu ručného zrovnávania nivelátorom.

Podobné