Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Predaj stroja LV500PRO

Predaj stroja LV500PRO

Našim klientom sme vždy k dispozícii. A to nielen vtedy, keď potrebujú pomoc s čistením pozemku, prípadne so založením trávnika. Pomôcť vieme aj vtedy, keď sa klient rozhodne pre kúpu vlastného stroja Green Climber.

Prečo práve LV500PRO?

Jedným z klientov, ktorý sa rozhodol pre kúpu vlastného stroja, bolo aj Ochranárske združenie. Keďže sa starajú o rozľahlé plochy lužných lesov a horských lúk, rozhodli sa, že nebudú využívať služby Green Climber. Namiesto toho si u nás zaobstarajú svoj vlastný stroj. Pre aký stroj sa rozhodli? Po vzájomnej konzultácii a našich odporúčaniach si vybrali Green Climber LV500PRO. Prečo práve tento stroj?

Kalkulátor cenovej ponuky
  • Ide o univerzálny nosič náradia s rýchloupínacím systémom. Zákazník si k nemu zakúpil aj TF 125 drviacu frézu s pevnými wolfram-karbidovými zubami a UT 125 mulčovač s „Y“.
  • Dá sa prevážať v niektorých typoch dodávok do 3,5 t, čo Ochranárske združenie mimoriadne ocenilo. Uľahčí im to prevoz stroja Green Climber na miesto realizácií.
  • Stroj má svahovú dostupnosť až do 60°. Dá sa s ním dostať aj na ťažko prístupné miesta, čo lužné lesy v Podunajsku určite sú.
  • Rozšíriteľné pásy zabezpečujú stabilitu pri práci.
  • Bočný posuv náradia umožní lepšiu prístupnosť.
  • Práca s LV500PRO je mimoriadne bezpečná. Ovláda sa totiž diaľkovým ovládaním s dosahom 150 m.
  • Rýchla výmena príslušenstva. Aj bez použitia kľúčov či náradia je možné okamžite, priamo na mieste, vymeniť drviacu frézu za mulčovač, ktoré si klient taktiež u nás zaobstaral.

Aj toto sú dôvody, prečo zákazník usúdil, že práve Green Climber LV500PRO je pre neho to pravé.

Predaj stroja LV500PRO

Aké realizácie čakajú na LV500PRO u nového majiteľa?

Ako sme už spomenuli, jedná sa o Ochranárske združenie. Ich úlohou je udržiavať, zachovávať a starať sa o lužné lesy v Podunjasku a horské lúky v Strážovkách. Táto práca je časovo mimoriadne náročná. Preto klient usúdil, že najlepším riešením je zaobstarať si vlastný stroj, spolu s dviacou frézou a mulčovačom, a o všetko sa starať svojpomocne. Držíme mu pri jeho realizáciách prsty. Sme si istí, že so strojom LV500PRO bude zákazník spokojný. A samozrejme, na tím Green Climber sa môže v prípade potreby kedykoľvek obrátiť!

 

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné