Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Ako GreenClimber opäť ukázal, čo dokáže!

Drvenie konárov vo Fačkove

Veľmi radi sa občas „pochválime“ našimi realizáciami a ukážeme svojim (možno) budúcim klientom, čo všetko naše stroje GreenClimber dokážu. Aj preto sme si pre vás opäť pripravili ukážku našich prác a realizácií za posledné týždne. Kde všade sme pracovali a s čím sa kosačky GreenClimber popasovali?

Trošku netradične – zviditeľnenie reklamy!

O tom, že sa venujeme naozaj neprístupným terénom a často aj nezvyčajným realizáciám, ste sa už na našich stránkach určite presvedčili. Podobné to bolo aj v prípade spolupráce s našim obchodným partnerom Kontakt Kôš, ktorého služby pravidelne využíva aj GreenClimber. Teraz to bolo naopak. Partneri z Kontakt Kôš nás oslovili s tým, že ich reklamný billboard nie je dostatočne viditeľný a potrebujú vyčistiť plochu pred ním. Pracovali sme na svahu nad cestou, kde bolo potrebné pomulčovať zeleň. Pred odchodom sme sa presvedčili, že výhľadu na billboard už nič nebráni!

Kalkulátor cenovej ponuky

V obľúbenom Čavoji

Na toto miesto sa radi vraciame. Z jednej strany Temešská skala, z druhej strany Strážov a nádherné výhľady. To je Čavoj. Tento krát sme v Čavoji mali prácu na niekoľko hodín. V rámci jednej zákazky bolo treba vyčistiť lúky od malinčia, šípok a trniek. Potom sme sa presunuli do lesa, kde sme drvili padnuté konáre, frézovali liesky a vyžínali malinčie. Napokon sme sa venovali údržbe porastov pozdĺž príjazdovej cesty.

Pasienky vo Fačkove

Prostredie Strážovských vrchov je naozaj nádherné. Pri malebných výhľadoch, ktoré sa nám ponúkali pri prácach na pasienkoch vo Fačkove, sa pracovalo naozaj dobre. Najprv bolo našou úlohou frézovať a drviť trnky. Potom sme sa presunuli do sadu v Chrenovci, kde sme drvili staré konáre z jabloní, mulčovali trávne porasty, drvili hromady haluziny z prerezávky a frézovali a drvili náletové dreviny. Poslednou zastávkou v tomto kraji bol Lipník, kde sme mulčovali stavebný pozemok.

Pracujeme aj v zime

GreenClimber nezaháľa ani počas zimných mesiacov! Ideálne podmienky na prácu sú vtedy, ak je pôda primrznutá a snehu je len minimum. Takéto ideálne podmienky sme mali pri práci v lese ešte v decembri, kedy sme drvili haluzinu po údržbe stromov.

Práce v chránenej krajinnej oblasti

Aj v takýchto lokalitách je občas potrebná naša pomoc. Avšak ak chceme pracovať v chránenej krajinnej oblasti, je nutné povolenie. Tento krát sme pracovali v Červenom kameni v CHKO Biele Karpaty. Náš klient potreboval pozemok vyčistiť od náletových drevín, za čo má povinnosť vysadiť 10 stromov. Niektoré z náletových drevín dokonca museli na jeho pozemku ostať.

Zaujali vás naše realizácie? Určite by sme vedeli pomôcť aj vám, nech už máte akýkoľvek pozemok! Preto nás neváhajte kontaktovať.
Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné