Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

V meste, aj v divokej prírode. Takto opäť zasahoval GreenClimber!

V meste, aj v divokej prírode. Takto opäť zasahoval GreenClimber!

Opäť sme tu s novou várkou našich úspešných realizácií. Možno aj tie vás inšpirujú k tomu, aby ste si ušetrili prácu pri čistení pozemkov a objednali si naše služby.

Čistenie pozemkov nad plynovodmi

Pri Rimavskej Sobote nás čakala netradičná úloha. No stretávame sa s kadečím a tak nás neodradilo ani čistenie pozemkov nad plynovodmi. Na takýchto miestach je treba pracovať naozaj opatrne a precízne, čo je pre nás samozrejmosťou. Dôkladne sme teda vykosili a vyčistili okolité pozemky a trávnaté porasty sme posekali na mulč. Vďaka tomu bude údržba pozemkov nad plynovodmi potrebná opäť až o pár mesiacov.

Mulčovanie ostružiny malinovej

V Banskej Štiavnici nás zasa čakala klasika. A to v podobe ostružiny malinovej. Tá si dokáže nájsť cestu takmer všade a je to jedna z najčastejších náletových drevín. Tento krát hojne zarástla pozemky v blízkosti banskoštiavnického židovského cintorína. Pracovali sme v nerovnom teréne a ostružina rástla skutočne husto. Dala nám zabrať, no po pár hodinách sme ju premohli. Výsledkom bol opäť čistý pozemok a dôstojné miesto posledného odpočinku.

Kalkulačka cenovej ponuky

Údržba mestskej zelene

Údržby mestskej zelene máme v GreenClimber skutočne v obľube. Doslova za pár chvíľ totiž meníme zanedbané mestské časti na kultúrny priestor. Tak to bolo aj v Čadci, kde sme pracovali na viacerých plochách v blízkosti panelákov. Tie boli zarastené tak, že pre domácich predstavovali problém – zabraňovali prechodu, množili sa v nich odpadky a nechcené hlodavce. Po našom zásahu sa situácia zmenila a pozemky sme opúšťali vykosené a vyčistené.

Frézovanie a drvenie náletových drevín

Ako stvorený na prácu bol tento slnečný deň, ktorý sme strávili v Látkovciach. Našou úlohou bolo odstrániť množstvo náletových drevín. Bolo potrebné drvenie priamo na mieste a tiež frézovanie pňov, aby pozemok ostal rovný. Nosič náradia GreenClimber však nezastavili ani tie najhrubšie a najhustejšie nálety.

 

| Prečítajte si: Ďalšia várka úspešných realizácií a spokojných klientov

 

Čistenie stavebného pozemku pri lese

Vlastníte stavebný pozemok v blízkosti lesa? A čaká vás jeho čistenie? V tom prípade sa nechajte inšpirovať majiteľom tohto pozemku, ktorý si na jeho vyčistenie zavolal nás. Ako inak, GreenClimber to opäť zvládol na jednotku. Išlo o pozemok s rozlohou 700 m2, ktorý sa nachádza v blízkosti lesa. A preto bol zarastený rôznymi náletovými drevinami, a to naozaj husto! Ak by ste okolo tohto pozemku prechádzali, iste by ste nepovedali, že sa jedná o krásny stavebný pozemok. Okrem klasických náletov v podobe šípok a tŕnia, tu rástli dokonca už aj menšie ihličnaté stromy. GreenClimber sa však nezľakol ani tejto náročnej úlohy. Naša kosačka sa do náletov okamžite zahryzla a drevín pomaly ubúdalo.

Práce na tomto pozemku síce trvali niekoľko hodín. No po ich skončení dostal pozemok úplne novú podobu. Zanechali sme za sebou krásnu parcelu, pripravenú na stavebné práce. Samozrejme aj spokojného majiteľa, ktorý bol silou strojov GreenClimber doslova očarený. Máte záujem aj vy? Stačí nám zavolať alebo napísať!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné