Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Ďalšia várka úspešných realizácií a spokojných klientov

green climber práce v auguste

O tom, že nezaháľame a naše stroje GreenClimber naplno zarezávajú, sa môžete presvedčiť aj v tomto výbere realizácií. Opäť sme sa so zákazníkmi stretli na rozmanitých miestach a kosačky GreenClimber plnili množstvo úloh. Ako to všetko prebiehalo?

Pri vodnej nádrži Teplý vrch

Ako podľa vás vyzerá miesto ako stvorené na letný relax? My sme ho našli pri tejto júnovej realizácii. Ide o pozemok pri vodnej nádrži Teplý vrch, na ktorý nás pozval jeho majiteľ. Bolo potrebné odstrániť burinu, nízke kríky, starú trávu a zároveň pozemok pomulčovať. Čo myslíte, ako to zvládol stroj GreenClimber? Samozrejme, absolútne bez problémov. Po našom odchode bol pozemok dokonale vyčistený a ako stvorený (nielen) na letný relax.

Rôzne miesta – jedna úloha

So strojmi GreenClimber sme už pracovali na naozaj rozličných miestach. Väčšinou však bol cieľ rovnaký. Zanedbané pozemky poriadne pomulčovať a vyčistiť, aby si ich potom majitelia mohli udržiavať vo vlastnej réžii a bez potreby nášho zásahu. Takto sme dali do poriadku pozemky pri železničných tratiach, pri cestách, ale aj poriadne zarastené a zanedbané záhrady a lúky. Výsledok bol vždy rovnaký. Potom, čo sme pozemky profesionálne vyčistili a pomulčovali, majitelia si ich bez väčších problémov mohli sami kosiť. A ako inak, boli s našou prácou absolútne spokojní!

Prečítajte si: GreenClimber opäť zasahoval

Pri Mohyle Milana Rastislava Štefánika

Často pracujeme na miestach, ktoré sú kultúrnymi alebo historickými pamiatkami. Mali sme tú česť pracovať aj na údržbe okolia Mohyly Milana Rastislava Štefánika na vrchu Bradlo. Ako ku každej inej, tak aj k tejto realizácii sme pristupovali veľmi zodpovedne. Takéto dôležité miesto si predsa zaslúži mať dôsledne upravené okolie! Nedali sme sa zahanbiť a behom dňa sme dali do poriadku prerastenú trávu, aj nálety.

Sila strojov GreenClimber

Máte radi porovnávacie fotografie „pred a po“? V tom prípade sa vám budú páčiť fotky z tejto realizácie. Našou úlohou bolo vyčistiť mimoriadne zarastený pozemok, plný hustej buriny a rôznych náletových porastov. Pred našim zásahom tu bola doslova divočina. Po zásahu so strojmi GreenClimber, ktoré ukázali svoju silu,  sa pozemok doslova skvel čistotou a bol pripravený na ďalšie využitie.

Rekultivácia záhrady

Je aj vaša záhrada v zlom stave a radi by ste s tým niečo urobili? V tom prípade neváhajte a zavolajte nás do akcie! Rekultiváciu tejto záhrady o ploche 350 m2 sme zvládli doslova ľavou zadnou. V prvom rade bolo treba celý pozemok zarovnať reverznou frézou a nivelátorom, osadeným na nosiči náradia GreenClimber LV600. Zákazník chcel dosiahnuť dokonalú rovinu a časť pozemku, cca 100 m2, nechať ako záhradu. Ostatná plocha bude slúžiť ako okrasný trávnik. Vysiali sme teda osivo Barenbrug super sport v pomere 30g/m2, ktoré sme následne zapracovali do zeme valcovaním. A dnes sa už zákazník teší z krásnej záhrady!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné