Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

GreenClimber opäť zasahoval!

greenclimber práce júl

Naše stroje, ako vždy, predviedli perfektnú prácu. Výsledkom je upravená lúka, novozaložený trávnik pri rodinnom dome, ale aj vyčistenie prerastených plôch. Poďte sa s nami pozrieť na ďalšie realizácie, ktoré GreenClimber zvládol na jednotku. A možno vás inšpirujú, aby ste si objednali naše služby.

„Umelecky“ vyčistená prerastená plocha

Tento zásah stroja GreenClimber bol z kategórie tradičnejších. Prianím zákazníka bolo vyčistiť sad za jeho záhradou, resp. za jeho rodinným domom. Priestor bol prerastený náletovými drevinami, ktoré bolo potrebné podrviť na minimálnu frakciu. Čo myslíte, aký bol výsledok? Dreviny zmizli behom jedného dňa a na výsledok našej práce sa chodili pozerať aj susedia!

Jarná údržba záhrady

Pre každého záhradkára je jarná údržba záhrady samozrejmosťou. Na niektorých záhradách sa dá zvládnuť veľmi rýchlo a svojpomocne. V iných záhradách zas treba poriadne „zamakať“. To bol aj tento prípad.

| Prečítajte si: Čo má nové GreenClimber? Naše ďalšie práce!

Za úlohu sme mali dať do poriadku krásnu záhradu vo vidieckom prostredí. Bola plná starej viacročnej trávy. Zároveň bolo potrebné pozemok vyrovnať a zbaviť náletových drevín. Práce postupovali veľmi dobre a bez akýchkoľvek ťažkostí. Po vykosení najväčšej plochy sme si poradili aj s trávou okolo stromov. Potom sme odstránili nežiaduce porasty a nakoniec sme pozemok pekne vyrovnali. Zo zarastenej divočiny tak vznikol krásny ovocný sad so záhradou, pripravený na ďalšiu záhradkársku sezónu.

Čistenie okrajov lúky

Zavolať nás môžete aj v prípade, že nepotrebujete vyčistiť celý pozemok, ale len jeho časti. Môže ísť napríklad o neprístupné miesta alebo miesta, ktoré sú zarastené hrubými náletmi a vy si s nimi neviete poradiť.

Tak to bolo aj v prípade tejto lúky. Sama o sebe síce vyzerala pekne a udržiavane, ale jej okraje neboli v najlepšom stave. Rástli na nich husté nálety. Pustili sme sa teda do práce. Po vyčistení okrajov lúky majiteľ odrazu získal 1500 m2 čistej a pekne zmulčovanej plochy! Určite pre ňu nájde užitočnejšie využitie, ako nechať ju zarastať náletmi.

Nový trávnik pri novom dome

Iste viete, že sa zaoberáme aj zakladaním trávnikov. Celým procesom vás dokážeme previesť bez toho, aby ste museli čo i len prstom pohnúť! To znamená, že pred založením trávnika pozemok vyčistíme a vyrovnáme… jednoducho urobíme všetko potrebné, aby bol váš trávnik dokonalý. Aj majitelia tohto pekného poschodového rodinného domčeka sa rozhodli, že je čas na údržbu ich pozemku okolo domu a založenie trávnika. Ako to prebiehalo?

  1. Najprv sme prefrézovali navozenú zeminu.
  2. Celú plochu sme dokonale vyčistili od kameňov.
  3. Plochu sme vyrovnali, aby bol budúci trávnik bez nerovností.
  4. Rovnomerne sme vysiali semeno trávy.
  5. Zapracovali sme trávne semeno do pôdy. Napokon nás čakalo záverečné valcovanie. Už sa tešíme na fotografie krásne zeleného trávnika, ktoré nám majiteľ určite pošle!

Príprava sadu pre ovocné stromy

Chcete si založiť ovocný sad, no váš pozemok nie je v dokonalom stave? Neváhajte nás zavolať! Tak, ako to urobil aj majiteľ pozemku – budúceho ovocného sadu. Pozemok bol nerovný a s holými miestami bez trávy. Preto sme ho najprv vyrovnali s použitím reverznej frézy. Vysiali sme semeno lúčnej trávy, ktoré bolo do pôdy zapracované. Takto rýchlo sme pozemok pripravili na výsadbu ovocných stromov.

Ako sa vám páčili naše realizácie? Musíme povedať, že majiteľom týchto pozemkov sa mimoriadne pozdávali!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné