Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Sprievodca čistením pozemkov

Sprievodca čistením pozemkov

Viete, ako prebieha čistenie pozemkov za pomoci našich výkonných strojov GreenClimber? Samozrejme, že všetko závisí od typu vášho pozemku, od toho, v akom stave sa nachádza, akú úpravu pozemku si želáte alebo aké s ním máte plány. Potrebujete ho vyčistiť od náletových drevín? Alebo pripraviť na založenie nového trávnika? Práce na vyčistení pozemku s GreenClimber prebiehajú po obhliadke a vzájomnej dohode s vlastníkom. Úprava a čistenie pozemku však spravidla zahŕňa tieto kroky:

1. Príprava žiadostí o výrub podľa platnej legislatívy

Poradíme vám, či je nutný súhlas dotknutých orgánov na výrub drevín. Ak si s tým neviete rady, žiadosti vypracujeme a podáme za vás. Viac info tu.

2. Čistenie pozemkov

Už žiadne náletové dreviny a nechcená „divočina“ na vašom pozemku! Pozemok vyčistíme od všetkých nežiaducich drevín, ale aj iného odpadu a zanecháme len vyčistenú zem. Viac info tu.

Kalkulátor cenovej ponuky

3. Odstraňovanie náletových drevín

Ste majiteľom zanedbaného pozemku, ktorý je porastený náletovými drevinami? Chystáte sa na jeho vyčistenie a údržbu? V tom prípade určite oceníte našu službu – odstraňovanie náletových drevín, s pomocou nosiča náradia – svahovej kosačky GreenClimber. Na odstránenie a následné spracovanie náletových drevín používame drviacu lesnícku hlavu, ktorá dokáže odstrániť porasty a náletové dreviny do hrúbky až 140 mm. Viac info tu.

Svahová kosačka Green Climber v akcii

4. Štiepkovanie konárov, drvenie a frézovanie drevín

Čo s odstránenými náletovými drevinami? A ako si poradiť s pňami, ktoré po nich na pozemku ostali? Pre nás žiadny problém! Lesníckou frézou odstránime kmene a pne zafrézujeme, aby netrčali zo zeme. Odstránené porasty štiepkujeme priamo na mieste a odviezeme ich na zberné miesto. Ak máte záujem, biologický odpad môžeme ponechať, aby slúžil ako hnojivo a na udržanie vlhkosti v pôde. Viac info tu.

5. Kosenie a mulčovanie pozemkov

Potrebujete pokosiť veľké alebo ťažko prístupné plochy ako rozľahlé lúky, pastviská, či priestory okolo ciest? Aj to nechajte na nás. GreenClimber všetko bezpečne pokosí a trávu rozmulčuje na drobné čiastočky, ktoré slúžia ako hnojivo. Viac info tu.

Vybrali ste si z našich služieb tú, ktorú potrebujete práve na svojom pozemku? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. So všetkým vám pomôžeme!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné