Chcete cenovú ponuku? Volajte 0908 774 282 →

Práce v lese, aj v záhrade. Čomu sa opäť venoval Greenclimber?

práce greenclimber

Nezaháľame a s vervou sa púšťame do každej novej výzvy. S radosťou založíme menší trávnik, vyčistíme lúku alebo revitalizujeme lesné pozemky. Presne tomu sme sa venovali a vy sa s nami môžete pozrieť na to, ako práce prebiehali.

Práca v tandeme

Na realizáciu do Strážovských vrchov sme sa vybrali vybavení v tandeme. Vzali sme si dva nosiče náradia GreenClimber LV 500 Pro, aby práca na rozľahlých zarastených pasienkoch postupovala rýchlejšie. Úlohou bolo zachovanie vzácnych lúčnych biotopov Strážovských vrchov, preto bolo potrebné nielen pokosiť, ale aj zbaviť sa náletov a na mieste ich pomulčovať.

Oslava Medzinárodného dňa lesov

Ako osláviť Medzinárodný deň lesov? Predsa prácou v lese! Tejto úlohy sme sa 21. marca zhostili v Pravenci, kde bolo našim cieľom revitalizovať lesné pozemky. Bolo treba frézovať a drviť nežiaduce porasty, na mieste drviť konáre, vyžínať a mulčovať ostružiny a zbaviť sa náletov. Povrch bol dôkladne zarovnaný a pripravený na novú výsadbu stromčekov.

 

Prečítajte si: GreenClimber opäť zasahoval!

 

Pracujeme aj v malom!

Nevenujeme sa realizáciám len na veľkých plochách a rozľahlých pozemkoch. Pokojne nám môžete zavolať aj vtedy, ak potrebujete vyčistiť menší pozemok alebo založiť malý trávnik. Ako v tomto prípade, keď našou úlohou bolo založiť trávnik o rozlohe 220 m2 pri novostavbe v obci Lazany v okrese Prievidza. Plochu sme najskôr zrovnali reverznou frézou na frézovanie pôdy. Ďalším krokom bolo nivelovanie, výsev a zapracovanie trávneho semena.Na realizácii sa podieľal aj pán majiteľ, ktorý využil možnosť zapožičania náradia a sám plochu pohnojil. Na chvíľu sa tak stal členom nášho tímu!

Na úpätí krásneho vrchu

V obci Solka, na úpätí krásneho vrchu Vyšehrad, stojí novostavba rodinného domu s nádherným výhľadom. Na pozemku s rozlohou 400 m2 chýbal už len nový trávnik, o ktorý sme sa mali postarať my! Majiteľ si tu už pred rokom nechal naviezť novú zeminu a pozemok zarovnať traktorbagrom. Hlina cez zimu vyzrela a my sme sa do prác pustili na jar. Založiť trávnik na ploche 400 m2 nám trvalo asi 4 hodiny. Majiteľ sa tak teraz teší nielen z nádherného výhľadu, ale aj z dokonalého trávnika.

Najprv trávnik, potom dom!

Takto sa rozhodol pán domáci – majiteľ stavebného pozemku v okrese Žilina. Zavolal nám s požiadavkou založenia trávnika na jeho pozemku s rozlohou 800 m2. Na pozemku bolo navozených odhadom 50 nákladiakov zeminy. Tú bolo treba zarovnať a na ploche založiť trávnik. Práce nám trvali asi 8 hodín. Pán domáci má svoj krásny trávnik založený a môže sa pustiť do výstavby.

Páčili sa vám naše realizácie? Zavolajte nám a dohodneme si obhliadku vášho pozemku.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Podobné